Draga naša Katice, počivaj u miru

Datum objave: 14. ožujka 2024.
Kategorija: Obavijesti

U srijedu, 13. ožujka 2024. iznenada nas je napustila dugogodišnja djelatnica i voditeljica računovodstva, Katica Mrkić.

Godinama je budnim okom brinula o financijskom funkcioniranju škole, nerijetko stavljajući svoje zdravlje iza radnih obveza te sa sigurnošću možemo reći da je svojom profesionalnošću, odgovornim i predanim radom znatno doprinijela kvalitetnom radu naše škole.

Nezamisliv nam je povratak na posao na kojemu više nećemo sresti osobu koja bi kao i inače, u prolazu i žureći se vratiti rješavanju svojih radnih zadataka, uvijek pronašla vremena veselo nas pitati kako smo te nam uputiti riječi podrške u svome radu.

Njezin nas je odlazak učinio neizmjerno tužnima, a ovim putem svi djelatnici škole, na čelu s ravnateljem, upućuju najiskrenije izraze sućuti obitelji i prijateljima.

Posljednji će se ispraćaj održati u četvrtak, 14.3.2024. u 14.00 sati na Gradskom groblju u Đakovu.