Iza nas je još jedna uspješno održana Gimnazijada ispunjena sportskim duhom, fair-playom, odličnom atmosferom i velikim brojem uzbudljivih trenutaka. Učenici 1., 2. i 3. razreda pokazali su borbenost, zajedništvo i sportsko srce, a navijači su svojim “paralelkama” pružali glasnu podršku tijekom cijelog turnira.
U konkurenciji mladića, naslov pobjednika zasluženo su osvojili drugi razredi, koji su tijekom turnira pokazali najviše kvalitete i timske igre. Za najkorisnijeg igrača (MVP) proglašen je Marko Radoš (2.d), koji je svojim odličnim nastupima predvodio svoju generaciju do naslova.
U konkurenciji djevojaka gledali smo niz iznimno uzbudljivih i neizvjesnih utakmica, prepunih odličnih poteza i sportske borbe do posljednjeg poena. Na kraju su najviše razloga za slavlje imale “trećašice” , koje su osvojile prvo mjesto i prijelazni pehar, potvrdivši svoju kvalitetu i timski duh. Titulu MVP-a zasluženo je ponijela Eva Mari Labak (3.b), koja je svojom borbenošću i odličnim potezima obilježila turnir.
Čestitamo svim sudionicima na izvrsnim nastupima, pobjednicima na zasluženim naslovima, a navijačima na sjajnoj atmosferi koja je još jednom pokazala koliko sport povezuje našu školsku zajednicu.
Vidimo se na sljedećoj Gimnazijadi!
Foto: Rea Čović, 2.a













