Zvrkani posjetili našu školu

Datum objave: 23. siječnja 2024.

U utorak, 23. siječnja 2024., klinci i klinceze Dječjeg vrtića „Zvrk“ posjetili su Gimnaziju A. G. Matoša. Pohodili su radionicu koju su vodile profesorica njemačkog jezika Tanja Schleis i profesorica njemačkog i engleskog jezika Silvija Profusek.

Radionica je održana u sklopu Noći Muzeja. Ovogodišnja tema je “nova publika”. Radovi će biti izloženi u holu škole u petak, 26. siječnja, na maloj izložbi. Na radionici su se nalazile tri postaje na kojima su mališani imali priliku naučiti nešto novo o vezu i isprobati vesti na njihovom svojevrsnom tkalačkom stanu ili izrađivati srca (nalik na ona licitarska). Odgojiteljice su Marinela Bošnjaković i Mila Spajić. U radionici su pomogli i učenici 4.c razreda te učenici koji pohađaju DSD. Mališani, njih 23 iz skupine „Veliši“, imali su priliku nešto naučiti i pri tome se jako zabaviti.

U nastavku pogledajte nekoliko fotografija: