Rezultati školskog natječaja za dizajn rollup bannera 2024.

Datum objave: 11. travnja 2024.

Naša škola već nekoliko godina ima potrebu za promidžbenim materijalom koji bi na dostojanstven način predstavljao školu na raznim događajima i manifestacijama koje se održavaju u školi, ali i šire.

Ove godine smo ostvariti taj cilj zahvaljujući odvažnosti učenika 3.c razreda Domagoja Petza. Mentorica je bila nastavnica likovne umjetnosti na zamjeni Ana Dragić.

Domagojev dizajn izabran je među nekolicinom prijedloga od strane povjerenstva (ravnatelj, pedagoginja, psihologinja) na školskom natječaju za realizaciju rollup bannera koji se održao potkraj prosinca 2023. godine.

Nakon nekoliko prepravaka i uputa Domagojev dizajn uspješno je realiziran i tiskan u materijalnom obliku u ožujku 2024. te ga sada možete vidjeti i u hodniku škole. U nastavku možete vidjeti digitalnu verziju dizajna.

Čestitamo našem Domagoju i želimo mu još puno uspješnih ostvarenja u školovanju.

nastavnica Ana Dragić