Županijsko natjecanje iz fizike

Datum objave: 1. ožujka 2024.

Alen Ramač četvrti, Ivana Škegro peta!

Već tradicionalno III. gimnazija Osijek bila je 27. veljače domaćin Županijskoga natjecanja iz fizike. Na natjecanju je nasupilo osam  učenika i učenica Gimnazije A. G. Matoša. U kategoriji prvih razreda nastupila je Korana Kraljević. U drugim razredima Ivana Škegro (2. a) zauzela je visoko peto mjesto s 21 bodom, odmah do nje s bodom manje je India Funarić (2. a), Eva Gorjanac zauzela je deseto mjesto sa 16 bodova, a Roko Tadić natjecanje je završio na 16. mjestu s osam bodova.

U trećim razredima Ivan Bilać (3. a) osvojio je osmo mjesto, Ivan Zrakić zauzeo je 16. mjesto.

Alen Ramač (4. a) natjecao se u skupini četvrtih razreda. U konkurenciji 11 učenika zauzeo je visoko četvrto mjesto s 15 bodova.

Mentorica učenicima prvih i trećih razreda je profesorica Mirta Lulić, a drugih i četvrtih Spomenka Hardi.

Lora Šakota, 4. b