Županijsko natjecanje iz geografije

Datum objave: 26. ožujka 2024.

Marin Flanjak u očekivanju poziva na državno!

U osječkoj Prvoj gimnaziji 22. ožujka 2024. godine održano je Županijsko natjecanje iz geografije na kojemu su sudjelovali i učenici đakovačke gimnazije.

Karla Domazet učenica 1. c, osvojila je deseto mjesto s 22 boda. Njen mentor je prof. Jerko Vrbanec.

Dvoje učenika natjecalo se u kategoriji drugih razreda. Marin Flanjak osvojio je drugo mjesto s 34 boda, ispred njega s bodom više bio je Ivano Ivešić, učenik Isusovačke klasične gimnazije s pravom javnosti u Osijeku. Vjerojatno će obojica učenika biti pozvani na državno natjecanje, ali svakako treba pričekati i službene pozivnice. Lana Đumić zauzela je 13. mjesto s 15 bodova. Mentor učenicama drugih razreda je prof. Zvonimir Bušić.

Veronika Ripić u kategoriji trećih razreda zauzela je 12. mjesto s 22 boda (mentor prof. Jerko Vrbanec).

Vanesa Vaci, 4. c