Županijsko natjecanje iz povijesti

Datum objave: 27. ožujka 2024.

Sara Svalina podijelila drugo mjesto!

Županijsko natjecanje iz povijesti održano je 18. ožujka, 2024. godine u Isusovačkoj klasičnoj gimnaziji u Osijeku. Našu školu predstavljali su: Iva Vukadin, 1. b, Ema Šimić, 1. a, Sara Svalina, 2. a i Toni Lokas, 2. b.

U kategoriji prvih razreda Iva Vukadin osvojila je šesto mjesto s 38 bodova, Ema Šimić natjecanje je završila na 13. mjestu. Mentor učenicama je prof. Dubravko Aladić.

Odlične rezultate ostvaili su učenici drugih razreda. Sara Svalina podijelila je drugo mjesto Ivanom Ivešićem (Isusovačka klasična gimnazija s pravom javnosti u Osijeku). Oboje učenika imali su 47 bodova. Toni Lokas natjecanje je završio na sedmom mjestu s 37 bodova. Mentorica učenicima bila je prof. Ines Jančula.